Glaslat model C1, 17 x 19 mm, Meranti, RAL1013, lengte 3050 mm

Volledig hout uit één stuk, Dark Red Meranti, gegrond in RAL1013 (80mu)

(meer informatie)
Art. nr.
212325
€ 9,70
per stuk
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Koop 20 voor € 8,97 per stuk en bespaar 8%
  • Koop 40 voor € 8,73 per stuk en bespaar 10%
  • Korte levertijden (ook van maatwerk glas en spiegels)
  • Perfecte kwaliteit en voordelig geprijsd
  • Uitmuntende klantenservice
  • Gratis verzending vanaf € 500,- (incl. BTW)
  • Leveren in NL en Vlaanderen (m.u.v. Waddeneilanden) of afhalen in NL
  • Betalen met o.a. iDeal, Riverty, Billink, Bancontact, PayPal, Creditcard

Deze glaslat model C1, 17 x 19 mm, Meranti, RAL1013, lengte 3050 mm heeft een buitenmaat van 17 mm hoog en 19 mm breed. Als de glaslatten aan de binnenzijde van de woning zitten, kan je deze lat rondom het raam toepassen. Als de glaslatten aan de buitenzijde zijn aangebracht gebruik je deze latten vaak alleen aan de zijkanten en bovenzijde. Aan de onderzijde wordt dan vaak een neuslat, ventilatielat of een aluminium beglazingsprofiel gebruikt zodat aflopend water van het kozijn wordt geleid. En niet op de onderste glaslaat blijft staan.

Deze glaslat bestaat uit één stuk (niet gevingerlast), is volledig van Meranti hout (dak red meranti), duurzaam en in Nederland geproduceerd en is voorgegrond in RAL1013 (oysterwhite). Latten die niet zijn gevingerlast zijn consistenter van kleur en kwaliteit. Tevens hecht de verf beter op deze latten. Bij gevingerlaste latten kan namelijk de hechting van de verf op de gevingerlaste stukken niet voldoende zijn. Daarom is het beter om volhouten glaslatten toe te passen.

 

Kenmerken glaslat model C1, 17 x 19 mm, Meranti, RAL1013, lengte 3050 mm:

  • Volhout van DRM (Dark Red Meranti)
  • Bestaat uit één stuk hout, dus niet gevingerlast
  • Gegrond in osyterwhite RAL1013 (mu80)
  • Geleverd in 3050 mm lengte (ook leverbaar in lengtes: 2150, 2450 en 2750 mm)
  • Hoge kwaliteit en duurzaam
  • Gegarandeerd spintvrij
  • In Nederland geproduceerd volgens KOMO SKH richtlijnen
  • Leverbaar per stuk, of in bundels (voor complete bundels geldt een korting)
  • De vermelde prijs betreft een stuksprijs

 

Glaslat model C1, 17 x 19 mm, Meranti, RAL1013, lengte 3050 mm wordt geleverd:

  • In een lengte van 3050 mm
  • Voorgegrond in RAL1013 (mu80)

 

Aandachtspunten:

  • Het profiel wordt geleverd op de bestelde lengte. Mocht deze lengte even niet op voorraad zijn dan kan het voorkomen dat we een iets langere lengte uitleveren zonder een meerprijs door te berekenen
  • Nadat je de glaslatten zelf op maat hebt gezaagd zal je deze aan de kopse kanten nog even moeten gronden om de levensduur te vergroten
  • Bekijk goed welke latten je nodig hebt