Beglazingsblokjes 24 x 5 mm (100 stuks)

Beglazingsblokje van polypropyleen, universeel toepasbaar, max. glasdikte 22 mm, omtrekspeling 5 mm

(meer informatie)
Art. nr.
213043
€ 9,00
per stuk
Levertijd: 1 - 3 werkdagen
  • Korte levertijden (ook van maatwerk glas en spiegels)
  • Perfecte kwaliteit en voordelig geprijsd
  • Uitmuntende klantenservice
  • Gratis verzending vanaf € 500,- (incl. BTW)
  • Leveren in NL en Vlaanderen (m.u.v. Waddeneilanden) of afhalen in NL
  • Betalen met o.a. iDeal, Riverty, Billink, Bancontact, PayPal, Creditcard

Deze glasblokjes zijn 24 mm breed, 5 mm dik en 100 mm lang. Om te voldoen aan de plaatsingsrichtlijnen (NPR 3577Nederlandse Praktijk Richtlijn; "eisen voor de beglazing van kozijnen, ramen en deuren in buitengevels") gebruik je dit blokje het beste bij isolatieglas van maximaal 22 mm dik. Je gebruikt dit blokje wanneer je omtrekspeling 5 mm is. De omtrekspeling is de ruimte die je rondom hebt tussen ruit en kozijn. Bij een blokje van 5 mm dik betekent dat er rondom 5 mm speling is. Hierdoor kan je je ruit in het midden van het kozijn positioneren voordat je de glaslatten aanbrengt.

 

Belangrijkste kenmerken van beglazingsblokje 24 x 5 mm (100 stuks):

tick-marks  Beglazingsblokjes van polypropyleen
tick-marks  Slagvast, ook bij lage temperaturen
tick-marks  Universeel toepasbaar; ventilerende eigenschappen van tunnelblokjes en de stevigheid van rasterblokjes
tick-marks  Lengte 100 mm, breedte 24 mm, dikte 5 mm (kleur groen)
tick-marks  Vermelde prijs is per 100 stuks (ook leverbaar per 20 stuks of 1.000 stuks)
tick-marks  Verschillende breedtes en diktes leverbaar (wel altijd 100 mm lengte)
tick-marks  Zie de NPR-3577 voor correcte plaatsingsrichtlijnen en gebruik glasblokjes

 

Deze beglazingsblokjes van 24 x 5 mm (100 stuks) worden geleverd:

tick-marks  In een netje met 100 stuks0

 

Aandachtspunten:

tick-marks  Gebruik dit formaat blokje voor isolatieglas van maximaal 22 mm dikte en een omtrekspeling van 5 mm
tick-marks  Plaats bij voorkeur géén glasblokjes op elkaar om een andere omtrekspeling op te vangen maar plaats 1 blokje met de juiste dikte. Dunnere blokjes hebben minder of zelfs geen afvoerkanaal en dat is nou juist het doel van de blokjes; ventilerende werking en het afvoeren van vocht
tick-marks  De glasblokjes zorgen ervoor dat isolatieglas niet direct op het kozijn staat. Hierdoor kan vocht weglopen ten behoud van de afdichtingskit van het isolatieglas en uiteraard ook het kozijn. Kies daarom de juiste blokjes en plaats deze ook op de juiste manier
tick-marks  De plaatsing van de glasblokjes verschilt per situatie (de beglazing van een draai-kiepraam is bijvoorbeeld totaal anders dan de beglazing van een vast raam). Laat je goed informeren om te voorkomen dat je de blokjes verkeerd plaatst. Verkeerde plaatsing kan leiden tot schade aan het kozijn en/of glas!